Oznaczenia zgłoszeń:
– zgłoszony online (niepotwierdzony)
– zgłoszony przez NAC (brak wpisowego)
– zaakceptowany
Klasa klub
Imię i nazwisko Szybowiec Znak konkursowy Kraj Status
1. Gerrard Dale Libelle Std 528 77 Wielka Brytania
2. Wolli Beyer Libelle H301 YYY 116 Niemcy
3. Per Carlin LS-1f G7 292 Szwecja
4. Jaume Prats Libelle Std JC 2048 Hiszpania
5. Sabrina Vogt Libelle Std MT 53 Niemcy
6. Tim Fletcher Libelle Std TP 172 Wielka Brytania
7. Darius Liaugaudas Pegase 101A PL 214 Litwa
8. Andrej Lebedev ASW-20 WU 393 Litwa
9. Vinko Soljan ASW 19B HR2 0 Chorwacja
10. Dani Zaninovic Jantar std 3 HR1 3960 Chorwacja
11. Frank Hiemstra Cirrus Std 74 393 Holandia
12. Michael Westbrook ASW 19 J1 1580 Stany Zjednoczone
13. Ivan Novak Cirrus Std DI 101 Czechy
14. Jonas Langenegger LS-4 WG 2173 Szwajcaria
15. Attila Korom ASW 20 MC 460 Węgry
16. Jan Rothardt LS-1d 6H 11 Niemcy
17. Ferenc Tamas LS-3 1A 398 Węgry
18. Jaroslav Tomaňa Cirrus Std SN 121 Czechy
19. Luca Urbani Cirrus Std C71 273 Włochy
20. Sergei Serov Cirrus Std 75 242 Rosja
21. Frantisek Sobek DG 100 G1 708 Słowacja
22. Boyd Willat ASW 19 JAY 728 Stany Zjednoczone
23. Peter Bertels Libelle Std BR 919 Belgia
24. Tim Kuijpers tba IPB 52 Holandia
25. Frederic Hoyeau LS-4 SA 186 Francja
26. Simone Selvini Cirrus Std 28 591 Włochy
27. Jozef Kozar LS-1f MF 99 Słowacja
28. Simon Gantner LS-4a MN 913 Szwajcaria
29. Juha Vainikka Jantar std 3 T5 1636 Finlandia
30. Sviatoslav Roublev Discus G3 576 Dania
31. Vladimir Radovskiy Cirrus Std XII 776 Białoruś
32. Nick Fremau Libelle std 2S 812 Belgia
33. Allan Barnes LS-1f UX 94 Australia
34. Eric Bernard LS-4 SD 9 Francja
35. Mario Schupfer ASW-15b MS 265 Austria
36. David Richter-Trummer Libelle H301 RT 474 Austria
37. Sergey Klyuev Jantar std 3 SK 248 Rosja
38. Tomasz Rubaj SZD-55 A8 222 Polska
39. Antti Koskiniemi SZD-55 Promyk WB 651 Finlandia
40. Rasmus Ørskov ASW-20 KW 127 Dania
41. Aldo Rodríguez ASW-20 70 905 Hiszpania
42. Aliaksandr Babkevich Jantar std 3 HI 1209 Białoruś
43. Felipe Girado LS-4 FAY 0 Argentyna
44. Jakub Barszcz SZD-55 Promyk TK 46 Polska
45. James Crowhurst ASW 19B PG 163 Australia
46. Javier Gaude LS-4 WW 513 Argentyna
47. Krzysztof Wiercioch SZD-55 Promyk M2 873 Kanada
48. Niklas Löfgren SZD-55 Promyk 69 550 Szwecja
Oznaczenia zgłoszeń:
– zgłoszony online (niepotwierdzony)
– zgłoszony przez NAC (brak wpisowego)
– zaakceptowany
Klasa 15-metrowa
Imię i nazwisko Szybowiec Znak konkursowy Kraj Status
1. Tim Scott ASG 29 Z3 73 Wielka Brytania
2. Kristian Roine ASG 29E WS 114 Finlandia
3. Luke Szczepaniak ASW 27b 2W 908 Kanada
4. Mike Hürlimann Ventus 2a HQ 674 Szwajcaria
5. Jan Hald Ventus 2cT T 462 Dania
6. Adam Woolley Ventus 3T 3V 153 Australia
7. Jan Omsels Ventus 2ax FH 61 Niemcy
8. Christophe Ruch JS 3 FM 36 Francja
9. Maximilian Seis JS 3 FQ 162 Francja
10. Timothy Taylor ASW 27B T6 1556 Stany Zjednoczone
11. Ondrej Bordovsky ASG 29E QZ 295 Czechy
12. Zoltan Hamar Ventus 2ax 5A 472 Węgry
13. Harri Hirvola Ventus 2a EH 106 Finlandia
14. Fernando Silva ASW 27 FP 799 Stany Zjednoczone
15. Zoltan Kore JS3 AI 321 Węgry
16. Daan Spruyt ASW 27 FS 233 Belgia
17. Derren Francis Ventus 3 F2 208 Wielka Brytania
18. Sebastian Luengo Ventus 2a PE 0 Argentyna
19. Andreas Lutz Ventus 3T WO 80 Austria
20. Jeroen van Dijk ASW 27 M6 872 Holandia
21. Sergei Morozov ASG 29 XG 455 Kanada
22. Radek Krejcirik Ventus 2ax AX 106 Czechy
23. Thomas Gostner Ventus 2ax GT 270 Włochy
24. Øjvind Frank Ventus EK 682 Dania
25. Carlos González de Herrero ASW 27B 7A 1264 Hiszpania
26. Nico Jägli LS-6a WL NJ 2100 Szwajcaria
27. Matias Pasztor Ventus 2b MW 309 Argentyna
28. Attie Jonker JS 3 OG 70 Południowa Afryka
29. Łukasz Grabowski Diana 2 KK 40 Polska
30. Gvidas Sabeckis ASG 29 MZ 316 Litwa
31. Sebastian Kawa ASG 29 PC 1 Polska
32. Uys Jonker JS 3 ML 33 Południowa Afryka
33. Vitautas Sabeckis Ventus 2ax VV 192 Litwa
34. Cristián Marcaida Ventus 2 19 1382 Urugwaj
35. Francisco Ortega ASW 27 27B 394 Hiszpania
36. Sebastian Bauder Ventus 2ax EI 222 Niemcy
37. Michael Rass ASG-29 E MR 237 Austria
Oznaczenia zgłoszeń:
– zgłoszony online (niepotwierdzony)
– zgłoszony przez NAC (brak wpisowego)
– zaakceptowany
Klasa standard
Imię i nazwisko Szybowiec Znak konkursowy Kraj Status
1. Poul Kim Larsen Discus 2a D2 691 Dania
2. David Bromley LS-8 F1 182 Wielka Brytania
3. Pascal Brunner Discus 2b PB 1811 Szwajcaria
4. Miloslav Cink LS-8b JB 26 Czechy
5. Mogens Hoelgaard Discus 2a AXI 406 Dania
6. Petri Sucksdorff LS-8 ES 272 Finlandia
7. Guillaume Girard Discus 2a LV 17 Francja
8. Frane Franic ASW 24 WL HR3 3416 Chorwacja
9. Norbert Alin Scarlat Discus 2a YB 148 Rumunia
10. Marvin Huss Discus 2b YU 0 Stany Zjednoczone
11. Sandor Laurinyecz Discus 2ax HUN 314 Węgry
12. Victor-Alex Pop Discus 2a YA 650 Rumunia
13. Maros Divok Discus 2b DI 204 Słowacja
14. Dominik Jančik LS-8 SI 474 Słowacja
15. Aude Grangeray Discus 2a JPA 50 Francja
16. Jim Lee Discus 2b MK 2889 Stany Zjednoczone
17. Pavel Loužecký LS-8b FX 23 Czechy
18. Martin Schwab Discus 2a KG 1207 Austria
19. Jeroen Jennen LS-8 LT 150 Belgia
20. Howard Jones Discus 2a 6 328 Wielka Brytania
21. Björn Gintzel LS-8 neo SB 167 Niemcy
22. Mateusz Siodłoczek Discus 2a Y 166 Polska
23. Kilian Biechele LS-8 neo M1 86 Niemcy
24. Dawid Pretorius LS-8 VZ 1418 Południowa Afryka
25. Makoto Ichikawa LS-8 KS 19 Japonia
26. Łukasz Błaszczyk Discus 2a I 31 Polska
27. Tamás Vámosi Discus 2ax HAL 377 Węgry
28. Tizian Steiger Discus 2b TS 595 Szwajcaria
29. Pablo Vispe ASW-24 WL EX 819 Hiszpania
30. Sjaak Selen Discus 2a 2SI 92 Holandia
31. Cristian Franzini LS-8 AU 0 Argentyna
32. Richard Swanstrom Discus 2T IKI 246 Szwecja
33. Matthew Scutter Discus 2ax A1 35 Australia
34. Dmitriy Timoshenko Discus 2a DT 230 Rosja
35. Ray Stewart Discus AJ 459 Australia
36. Louis Bouderlique Discus 2a ET 6 Francja
37. Gonzalo Riera LS-8 W8 312 Argentyna
38. Juha Sorri Discus 2b JS 152 Finlandia
39. Guido Dalla Rosa Prati LS-8 FD 305 Włochy
40. Vittorio Pinni LS-8 GG 159 Włochy
41. Vladas Motuza Discus 2a FL 87 Litwa
42. Dennis Huybreckx LS-8 CM 98 Belgia
43. Jan-Ola Nordh Discus 2 TA 82 Szwecja
44. Sjors van Loon LS-8 M7 409 Holandia
45. Anton Minskiy Discus 2a 02 523 Rosja
46. Joris Vainius Lak 19 ZM 87 Litwa
47. Nico Le Roux LS-8 1Z 1666 Południowa Afryka

Zgłoszenia według krajów

Kraj Kapitan Klasa klub Klasa 15-metrowa Klasa standard
1 Stany Zjednoczone 2 2 2
2 Belgia 2 1 2
3 Austria 2 2 1
4 Wielka Brytania 2 2 2
5 Finlandia 2 2 2
6 Rosja 2 0 2
7 Australia 2 1 2
8 Hiszpania 2 2 1
9 Czechy 2 2 2
10 Białoruś 2 0 0
11 Polska 2 2 2
12 Słowacja 2 0 2
13 Japonia 0 0 1
14 Argentyna 2 2 2
15 Dania 2 2 2
16 Francja 2 2 3
17 Włochy 2 1 2
18 Szwecja 2 0 2
19 Litwa 2 2 2
20 Południowa Afryka 0 2 2
21 Urugwaj 0 1 0
22 Rumunia 0 0 2
23 Niemcy 3 2 2
24 Szwajcaria 2 2 2
25 Holandia 2 1 2
26 Węgry 2 2 2
27 Kanada 1 2 0
28 Chorwacja 2 0 1