Oznaczenia zgłoszeń:
– zgłoszony online (niepotwierdzony)
– zgłoszony przez NAC (brak wpisowego)
– zaakceptowany
Klasa klub
Imię i nazwisko Szybowiec Znak konkursowy Kraj Status
1. Felipe Girado LS-4 FAY 0 Argentyna
2. Javier Gaude LS-4 WW 513 Argentyna
3. Allan Barnes LS-1f UX 94 Australia
4. James Crowhurst ASW 19B PG 163 Australia
5. Mario Schupfer ASW-15b MS 265 Austria
6. David Richter-Trummer Libelle H301 RT 474 Austria
7. Vladimir Radovskiy Cirrus Std XII 776 Białoruś
8. Aliaksandr Babkevich Jantar std 3 HI 1209 Białoruś
9. Nick Fremau Libelle std 2S 812 Belgia
10. Peter Bertels Libelle Std BR 919 Belgia
11. Krzysztof Wiercioch SZD-55 Promyk M2 873 Kanada
12. Dani Zaninovic Jantar std 3 HR1 3960 Chorwacja
13. Vinko Soljan ASW 19B HR2 0 Chorwacja
14. Ivan Novak Cirrus Std DI 101 Czechy
15. Jaroslav Tomaňa Cirrus Std SN 121 Czechy
16. Rasmus Ørskov ASW-20 KW 127 Dania
17. Sviatoslav Roublev Discus G3 576 Dania
18. Antti Koskiniemi SZD-55 Promyk WB 651 Finlandia
19. Juha Vainikka Jantar std 3 T5 1636 Finlandia
20. Frederic Hoyeau LS-4 SA 186 Francja
21. Eric Bernard LS-4 SD 9 Francja
22. Wolli Beyer Libelle H301 YYY 116 Niemcy
23. Sabrina Vogt Libelle Std MT 53 Niemcy
24. Jan Rothardt LS-1d 6H 11 Niemcy
25. Ferenc Tamas LS-3 1A 398 Węgry
26. Attila Korom ASW 20 MC 460 Węgry
27. Luca Urbani Cirrus Std C71 273 Włochy
28. Simone Selvini Cirrus Std 28 591 Włochy
29. Darius Liaugaudas Pegase 101A PL 214 Litwa
30. Andrej Lebedev ASW-20 WU 393 Litwa
31. Tim Kuijpers tba IPB 52 Holandia
32. Frank Hiemstra Cirrus Std 74 393 Holandia
33. Tomasz Rubaj SZD-55 A8 222 Polska
34. Jakub Barszcz SZD-55 Promyk TK 46 Polska
35. Sergey Klyuev Jantar std 3 SK 248 Rosja
36. Sergei Serov Cirrus Std 75 242 Rosja
37. Jozef Kozar LS-1f MF 99 Słowacja
38. Frantisek Sobek DG 100 G1 708 Słowacja
39. Aldo Rodríguez ASW-20 70 905 Hiszpania
40. Jaume Prats Libelle Std JC 2048 Hiszpania
41. Per Carlin LS-1f G7 292 Szwecja
42. Niklas Löfgren SZD-55 Promyk 69 550 Szwecja
43. Jonas Langenegger LS-4 WG 2173 Szwajcaria
44. Simon Gantner LS-4a MN 913 Szwajcaria
45. Tim Fletcher Libelle Std TP 172 Wielka Brytania
46. Gerrard Dale Libelle Std 528 77 Wielka Brytania
47. Michael Westbrook ASW 19 J1 1580 Stany Zjednoczone
48. Boyd Willat ASW 19 JAY 728 Stany Zjednoczone
Oznaczenia zgłoszeń:
– zgłoszony online (niepotwierdzony)
– zgłoszony przez NAC (brak wpisowego)
– zaakceptowany
Klasa 15-metrowa
Imię i nazwisko Szybowiec Znak konkursowy Kraj Status
1. Matias Pasztor Ventus 2b MW 309 Argentyna
2. Sebastian Luengo Ventus 2a PE 0 Argentyna
3. Adam Woolley Ventus 3T 3V 153 Australia
4. Michael Rass ASG-29 E MR 237 Austria
5. Andreas Lutz Ventus 3T WO 80 Austria
6. Daan Spruyt ASW 27 FS 233 Belgia
7. Sergei Morozov ASG 29 XG 455 Kanada
8. Luke Szczepaniak ASW 27b 2W 908 Kanada
9. Ondrej Bordovsky ASG 29E QZ 295 Czechy
10. Radek Krejcirik Ventus 2ax AX 106 Czechy
11. Jan Hald Ventus 2cT T 462 Dania
12. Øjvind Frank Ventus EK 682 Dania
13. Harri Hirvola Ventus 2a EH 106 Finlandia
14. Kristian Roine ASG 29E WS 114 Finlandia
15. Christophe Ruch JS 3 FM 36 Francja
16. Maximilian Seis JS 3 FQ 162 Francja
17. Jan Omsels Ventus 2ax FH 61 Niemcy
18. Sebastian Bauder Ventus 2ax EI 222 Niemcy
19. Zoltan Hamar Ventus 2ax 5A 472 Węgry
20. Zoltan Kore JS3 AI 321 Węgry
21. Thomas Gostner Ventus 2ax GT 270 Włochy
22. Vitautas Sabeckis Ventus 2ax VV 192 Litwa
23. Gvidas Sabeckis ASG 29 MZ 316 Litwa
24. Jeroen van Dijk ASW 27 M6 872 Holandia
25. Łukasz Grabowski Diana 2 KK 40 Polska
26. Sebastian Kawa ASG 29 PC 1 Polska
27. Uys Jonker JS 3 ML 33 Południowa Afryka
28. Attie Jonker JS 3 OG 70 Południowa Afryka
29. Francisco Ortega ASW 27 27B 394 Hiszpania
30. Carlos González de Herrero ASW 27B 7A 1264 Hiszpania
31. Nico Jägli LS-6a WL NJ 2100 Szwajcaria
32. Mike Hürlimann Ventus 2a HQ 674 Szwajcaria
33. Tim Scott ASG 29 Z3 73 Wielka Brytania
34. Derren Francis Ventus 3 F2 208 Wielka Brytania
35. Fernando Silva ASW 27 FP 799 Stany Zjednoczone
36. Timothy Taylor ASW 27B T6 1556 Stany Zjednoczone
37. Cristián Marcaida Ventus 2 19 1382 Urugwaj
Oznaczenia zgłoszeń:
– zgłoszony online (niepotwierdzony)
– zgłoszony przez NAC (brak wpisowego)
– zaakceptowany
Klasa standard
Imię i nazwisko Szybowiec Znak konkursowy Kraj Status
1. Cristian Franzini LS-8 AU 0 Argentyna
2. Gonzalo Riera LS-8 W8 312 Argentyna
3. Ray Stewart Discus AJ 459 Australia
4. Matthew Scutter Discus 2ax A1 35 Australia
5. Martin Schwab Discus 2a KG 1207 Austria
6. Dennis Huybreckx LS-8 CM 98 Belgia
7. Jeroen Jennen LS-8 LT 150 Belgia
8. Frane Franic ASW 24 WL HR3 3416 Chorwacja
9. Miloslav Cink LS-8b JB 26 Czechy
10. Pavel Loužecký LS-8b FX 23 Czechy
11. Mogens Hoelgaard Discus 2a AXI 406 Dania
12. Poul Kim Larsen Discus 2a D2 691 Dania
13. Petri Sucksdorff LS-8 ES 272 Finlandia
14. Juha Sorri Discus 2b JS 152 Finlandia
15. Guillaume Girard Discus 2a LV 17 Francja
16. Louis Bouderlique Discus 2a ET 6 Francja
17. Aude Grangeray Discus 2a JPA 50 Francja
18. Kilian Biechele LS-8 neo M1 86 Niemcy
19. Björn Gintzel LS-8 neo SB 167 Niemcy
20. Tamás Vámosi Discus 2ax HAL 377 Węgry
21. Sandor Laurinyecz Discus 2ax HUN 314 Węgry
22. Vittorio Pinni LS-8 GG 159 Włochy
23. Guido Dalla Rosa Prati LS-8 FD 305 Włochy
24. Makoto Ichikawa LS-8 KS 19 Japonia
25. Joris Vainius Lak 19 ZM 87 Litwa
26. Vladas Motuza Discus 2a FL 87 Litwa
27. Sjors van Loon LS-8 M7 409 Holandia
28. Sjaak Selen Discus 2a 2SI 92 Holandia
29. Łukasz Błaszczyk Discus 2a I 31 Polska
30. Mateusz Siodłoczek Discus 2a Y 166 Polska
31. Victor-Alex Pop Discus 2a YA 650 Rumunia
32. Norbert Alin Scarlat Discus 2a YB 148 Rumunia
33. Dmitriy Timoshenko Discus 2a DT 230 Rosja
34. Anton Minskiy Discus 2a 02 523 Rosja
35. Dominik Jančik LS-8 SI 474 Słowacja
36. Maros Divok Discus 2b DI 204 Słowacja
37. Dawid Pretorius LS-8 VZ 1418 Południowa Afryka
38. Nico Le Roux LS-8 1Z 1666 Południowa Afryka
39. Pablo Vispe ASW-24 WL EX 819 Hiszpania
40. Richard Swanstrom Discus 2T IKI 246 Szwecja
41. Jan-Ola Nordh Discus 2 TA 82 Szwecja
42. Tizian Steiger Discus 2b TS 595 Szwajcaria
43. Pascal Brunner Discus 2b PB 1811 Szwajcaria
44. David Bromley LS-8 F1 182 Wielka Brytania
45. Howard Jones Discus 2a 6 328 Wielka Brytania
46. Jim Lee Discus 2b MK 2889 Stany Zjednoczone
47. Marvin Huss Discus 2b YU 0 Stany Zjednoczone

Zgłoszenia według krajów

Kraj Kapitan Klasa klub Klasa 15-metrowa Klasa standard
1 Stany Zjednoczone 2 2 2
2 Belgia 2 1 2
3 Austria 2 2 1
4 Wielka Brytania 2 2 2
5 Finlandia 2 2 2
6 Rosja 2 0 2
7 Australia 2 1 2
8 Hiszpania 2 2 1
9 Czechy 2 2 2
10 Białoruś 2 0 0
11 Polska 2 2 2
12 Słowacja 2 0 2
13 Japonia 0 0 1
14 Argentyna 2 2 2
15 Dania 2 2 2
16 Francja 2 2 3
17 Włochy 2 1 2
18 Szwecja 2 0 2
19 Litwa 2 2 2
20 Południowa Afryka 0 2 2
21 Urugwaj 0 1 0
22 Rumunia 0 0 2
23 Niemcy 3 2 2
24 Szwajcaria 2 2 2
25 Holandia 2 1 2
26 Węgry 2 2 2
27 Kanada 1 2 0
28 Chorwacja 2 0 1