Oznaczenia zgłoszeń:
– zgłoszony online (niepotwierdzony)
– zgłoszony przez NAC (brak wpisowego)
– zaakceptowany
Klasa klub
Imię i nazwisko Szybowiec Znak konkursowy Kraj Status
1. Felipe Girado LS-4 FAY 0 Argentyna
2. Vinko Soljan ASW 19B HR2 0 Chorwacja
3. Eric Bernard LS-4 SD 9 Francja
4. Jan Rothardt LS-1d 6H 11 Niemcy
5. Jakub Barszcz SZD-55 Promyk TK 46 Polska
6. Tim Kuijpers tba IPB 52 Holandia
7. Sabrina Vogt Libelle Std MT 53 Niemcy
8. Gerrard Dale Libelle Std 528 77 Wielka Brytania
9. Allan Barnes LS-1f UX 94 Australia
10. Jozef Kozar LS-1f MF 99 Słowacja
11. Ivan Novak Cirrus Std DI 101 Czechy
12. Wolli Beyer Libelle H301 YYY 116 Niemcy
13. Jaroslav Tomaňa Cirrus Std SN 121 Czechy
14. Rasmus Ørskov ASW-20 KW 127 Dania
15. James Crowhurst ASW 19B PG 163 Australia
16. Tim Fletcher Libelle Std TP 172 Wielka Brytania
17. Frederic Hoyeau LS-4 SA 186 Francja
18. Darius Liaugaudas Pegase 101A PL 214 Litwa
19. Tomasz Rubaj SZD-55 A8 222 Polska
20. Sergei Serov Cirrus Std 75 242 Rosja
21. Sergey Klyuev Jantar std 3 SK 248 Rosja
22. Mario Schupfer ASW-15b MS 265 Austria
23. Luca Urbani Cirrus Std C71 273 Włochy
24. Per Carlin LS-1f G7 292 Szwecja
25. Andrej Lebedev ASW-20 WU 393 Litwa
26. Frank Hiemstra Cirrus Std 74 393 Holandia
27. Ferenc Tamas LS-3 1A 398 Węgry
28. Attila Korom ASW 20 MC 460 Węgry
29. David Richter-Trummer Libelle H301 RT 474 Austria
30. Javier Gaude LS-4 WW 513 Argentyna
31. Niklas Löfgren SZD-55 Promyk 69 550 Szwecja
32. Sviatoslav Roublev Discus G3 576 Dania
33. Simone Selvini Cirrus Std 28 591 Włochy
34. Antti Koskiniemi SZD-55 Promyk WB 651 Finlandia
35. Frantisek Sobek DG 100 G1 708 Słowacja
36. Boyd Willat ASW 19 JAY 728 Stany Zjednoczone
37. Vladimir Radovskiy Cirrus Std XII 776 Białoruś
38. Nick Fremau Libelle std 2S 812 Belgia
39. Krzysztof Wiercioch SZD-55 Promyk M2 873 Kanada
40. Aldo Rodríguez ASW-20 70 905 Hiszpania
41. Simon Gantner LS-4a MN 913 Szwajcaria
42. Peter Bertels Libelle Std BR 919 Belgia
43. Aliaksandr Babkevich Jantar std 3 HI 1209 Białoruś
44. Michael Westbrook ASW 19 J1 1580 Stany Zjednoczone
45. Juha Vainikka Jantar std 3 T5 1636 Finlandia
46. Jaume Prats Libelle Std JC 2048 Hiszpania
47. Jonas Langenegger LS-4 WG 2173 Szwajcaria
48. Dani Zaninovic Jantar std 3 HR1 3960 Chorwacja
Oznaczenia zgłoszeń:
– zgłoszony online (niepotwierdzony)
– zgłoszony przez NAC (brak wpisowego)
– zaakceptowany
Klasa 15-metrowa
Imię i nazwisko Szybowiec Znak konkursowy Kraj Status
1. Sebastian Luengo Ventus 2a PE 0 Argentyna
2. Sebastian Kawa ASG 29 PC 1 Polska
3. Uys Jonker JS 3 ML 33 Południowa Afryka
4. Christophe Ruch JS 3 FM 36 Francja
5. Łukasz Grabowski Diana 2 KK 40 Polska
6. Jan Omsels Ventus 2ax FH 61 Niemcy
7. Attie Jonker JS 3 OG 70 Południowa Afryka
8. Tim Scott ASG 29 Z3 73 Wielka Brytania
9. Andreas Lutz Ventus 3T WO 80 Austria
10. Radek Krejcirik Ventus 2ax AX 106 Czechy
11. Harri Hirvola Ventus 2a EH 106 Finlandia
12. Kristian Roine ASG 29E WS 114 Finlandia
13. Adam Woolley Ventus 3T 3V 153 Australia
14. Maximilian Seis JS 3 FQ 162 Francja
15. Vitautas Sabeckis Ventus 2ax VV 192 Litwa
16. Derren Francis Ventus 3 F2 208 Wielka Brytania
17. Sebastian Bauder Ventus 2ax EI 222 Niemcy
18. Daan Spruyt ASW 27 FS 233 Belgia
19. Michael Rass ASG-29 E MR 237 Austria
20. Thomas Gostner Ventus 2ax GT 270 Włochy
21. Ondrej Bordovsky ASG 29E QZ 295 Czechy
22. Matias Pasztor Ventus 2b MW 309 Argentyna
23. Gvidas Sabeckis ASG 29 MZ 316 Litwa
24. Zoltan Kore JS3 AI 321 Węgry
25. Francisco Ortega ASW 27 27B 394 Hiszpania
26. Sergei Morozov ASG 29 XG 455 Kanada
27. Jan Hald Ventus 2cT T 462 Dania
28. Zoltan Hamar Ventus 2ax 5A 472 Węgry
29. Mike Hürlimann Ventus 2a HQ 674 Szwajcaria
30. Øjvind Frank Ventus EK 682 Dania
31. Fernando Silva ASW 27 FP 799 Stany Zjednoczone
32. Jeroen van Dijk ASW 27 M6 872 Holandia
33. Luke Szczepaniak ASW 27b 2W 908 Kanada
34. Carlos González de Herrero ASW 27B 7A 1264 Hiszpania
35. Cristián Marcaida Ventus 2 19 1382 Urugwaj
36. Timothy Taylor ASW 27B T6 1556 Stany Zjednoczone
37. Nico Jägli LS-6a WL NJ 2100 Szwajcaria
Oznaczenia zgłoszeń:
– zgłoszony online (niepotwierdzony)
– zgłoszony przez NAC (brak wpisowego)
– zaakceptowany
Klasa standard
Imię i nazwisko Szybowiec Znak konkursowy Kraj Status
1. Cristian Franzini LS-8 AU 0 Argentyna
2. Marvin Huss Discus 2b YU 0 Stany Zjednoczone
3. Louis Bouderlique Discus 2a ET 6 Francja
4. Guillaume Girard Discus 2a LV 17 Francja
5. Makoto Ichikawa LS-8 KS 19 Japonia
6. Pavel Loužecký LS-8b FX 23 Czechy
7. Miloslav Cink LS-8b JB 26 Czechy
8. Łukasz Błaszczyk Discus 2a I 31 Polska
9. Matthew Scutter Discus 2ax A1 35 Australia
10. Aude Grangeray Discus 2a JPA 50 Francja
11. Jan-Ola Nordh Discus 2 TA 82 Szwecja
12. Kilian Biechele LS-8 neo M1 86 Niemcy
13. Vladas Motuza Discus 2a FL 87 Litwa
14. Joris Vainius Lak 19 ZM 87 Litwa
15. Sjaak Selen Discus 2a 2SI 92 Holandia
16. Dennis Huybreckx LS-8 CM 98 Belgia
17. Norbert Alin Scarlat Discus 2a YB 148 Rumunia
18. Jeroen Jennen LS-8 LT 150 Belgia
19. Juha Sorri Discus 2b JS 152 Finlandia
20. Vittorio Pinni LS-8 GG 159 Włochy
21. Mateusz Siodłoczek Discus 2a Y 166 Polska
22. Björn Gintzel LS-8 neo SB 167 Niemcy
23. David Bromley LS-8 F1 182 Wielka Brytania
24. Maros Divok Discus 2b DI 204 Słowacja
25. Dmitriy Timoshenko Discus 2a DT 230 Rosja
26. Richard Swanstrom Discus 2T IKI 246 Szwecja
27. Petri Sucksdorff LS-8 ES 272 Finlandia
28. Guido Dalla Rosa Prati LS-8 FD 305 Włochy
29. Gonzalo Riera LS-8 W8 312 Argentyna
30. Sandor Laurinyecz Discus 2ax HUN 314 Węgry
31. Howard Jones Discus 2a 6 328 Wielka Brytania
32. Tamás Vámosi Discus 2ax HAL 377 Węgry
33. Mogens Hoelgaard Discus 2a AXI 406 Dania
34. Sjors van Loon LS-8 M7 409 Holandia
35. Ray Stewart Discus AJ 459 Australia
36. Dominik Jančik LS-8 SI 474 Słowacja
37. Anton Minskiy Discus 2a 02 523 Rosja
38. Tizian Steiger Discus 2b TS 595 Szwajcaria
39. Victor-Alex Pop Discus 2a YA 650 Rumunia
40. Poul Kim Larsen Discus 2a D2 691 Dania
41. Pablo Vispe ASW-24 WL EX 819 Hiszpania
42. Martin Schwab Discus 2a KG 1207 Austria
43. Dawid Pretorius LS-8 VZ 1418 Południowa Afryka
44. Nico Le Roux LS-8 1Z 1666 Południowa Afryka
45. Pascal Brunner Discus 2b PB 1811 Szwajcaria
46. Jim Lee Discus 2b MK 2889 Stany Zjednoczone
47. Frane Franic ASW 24 WL HR3 3416 Chorwacja

Zgłoszenia według krajów

Kraj Kapitan Klasa klub Klasa 15-metrowa Klasa standard
1 Stany Zjednoczone 2 2 2
2 Belgia 2 1 2
3 Austria 2 2 1
4 Wielka Brytania 2 2 2
5 Finlandia 2 2 2
6 Rosja 2 0 2
7 Australia 2 1 2
8 Hiszpania 2 2 1
9 Czechy 2 2 2
10 Białoruś 2 0 0
11 Polska 2 2 2
12 Słowacja 2 0 2
13 Japonia 0 0 1
14 Argentyna 2 2 2
15 Dania 2 2 2
16 Francja 2 2 3
17 Włochy 2 1 2
18 Szwecja 2 0 2
19 Litwa 2 2 2
20 Południowa Afryka 0 2 2
21 Urugwaj 0 1 0
22 Rumunia 0 0 2
23 Niemcy 3 2 2
24 Szwajcaria 2 2 2
25 Holandia 2 1 2
26 Węgry 2 2 2
27 Kanada 1 2 0
28 Chorwacja 2 0 1