Oznaczenia zgłoszeń:
– zgłoszony online (niepotwierdzony)
– zgłoszony przez NAC (brak wpisowego)
– zaakceptowany
Klasa klub
Imię i nazwisko Szybowiec Znak konkursowy Kraj Status
1. Aliaksandr Babkevich Jantar std 3 HI 1209 Białoruś
2. Allan Barnes LS-1f UX 94 Australia
3. Jakub Barszcz SZD-55 Promyk TK 46 Polska
4. Eric Bernard LS-4 SD 9 Francja
5. Peter Bertels Libelle Std BR 919 Belgia
6. Wolli Beyer Libelle H301 YYY 116 Niemcy
7. Per Carlin LS-1f G7 292 Szwecja
8. James Crowhurst ASW 19B PG 163 Australia
9. Gerrard Dale Libelle Std 528 77 Wielka Brytania
10. Tim Fletcher Libelle Std TP 172 Wielka Brytania
11. Nick Fremau Libelle std 2S 812 Belgia
12. Simon Gantner LS-4a MN 913 Szwajcaria
13. Javier Gaude LS-4 WW 513 Argentyna
14. Felipe Girado LS-4 FAY 0 Argentyna
15. Frank Hiemstra Cirrus Std 74 393 Holandia
16. Frederic Hoyeau LS-4 SA 186 Francja
17. Sergey Klyuev Jantar std 3 SK 248 Rosja
18. Attila Korom ASW 20 MC 460 Węgry
19. Antti Koskiniemi SZD-55 Promyk WB 651 Finlandia
20. Jozef Kozar LS-1f MF 99 Słowacja
21. Tim Kuijpers tba IPB 52 Holandia
22. Jonas Langenegger LS-4 WG 2173 Szwajcaria
23. Andrej Lebedev ASW-20 WU 393 Litwa
24. Darius Liaugaudas Pegase 101A PL 214 Litwa
25. Niklas Löfgren SZD-55 Promyk 69 550 Szwecja
26. Ivan Novak Cirrus Std DI 101 Czechy
27. Rasmus Ørskov ASW-20 KW 127 Dania
28. Jaume Prats Libelle Std JC 2048 Hiszpania
29. Vladimir Radovskiy Cirrus Std XII 776 Białoruś
30. David Richter-Trummer Libelle H301 RT 474 Austria
31. Aldo Rodríguez ASW-20 70 905 Hiszpania
32. Jan Rothardt LS-1d 6H 11 Niemcy
33. Sviatoslav Roublev Discus G3 576 Dania
34. Tomasz Rubaj SZD-55 A8 222 Polska
35. Mario Schupfer ASW-15b MS 265 Austria
36. Simone Selvini Cirrus Std 28 591 Włochy
37. Sergei Serov Cirrus Std 75 242 Rosja
38. Frantisek Sobek DG 100 G1 708 Słowacja
39. Vinko Soljan ASW 19B HR2 0 Chorwacja
40. Ferenc Tamas LS-3 1A 398 Węgry
41. Jaroslav Tomaňa Cirrus Std SN 121 Czechy
42. Luca Urbani Cirrus Std C71 273 Włochy
43. Juha Vainikka Jantar std 3 T5 1636 Finlandia
44. Sabrina Vogt Libelle Std MT 53 Niemcy
45. Michael Westbrook ASW 19 J1 1580 Stany Zjednoczone
46. Krzysztof Wiercioch SZD-55 Promyk M2 873 Kanada
47. Boyd Willat ASW 19 JAY 728 Stany Zjednoczone
48. Dani Zaninovic Jantar std 3 HR1 3960 Chorwacja
Oznaczenia zgłoszeń:
– zgłoszony online (niepotwierdzony)
– zgłoszony przez NAC (brak wpisowego)
– zaakceptowany
Klasa 15-metrowa
Imię i nazwisko Szybowiec Znak konkursowy Kraj Status
1. Sebastian Bauder Ventus 2ax EI 222 Niemcy
2. Ondrej Bordovsky ASG 29E QZ 295 Czechy
3. Derren Francis Ventus 3 F2 208 Wielka Brytania
4. Øjvind Frank Ventus EK 682 Dania
5. Carlos González de Herrero ASW 27B 7A 1264 Hiszpania
6. Thomas Gostner Ventus 2ax GT 270 Włochy
7. Łukasz Grabowski Diana 2 KK 40 Polska
8. Jan Hald Ventus 2cT T 462 Dania
9. Zoltan Hamar Ventus 2ax 5A 472 Węgry
10. Harri Hirvola Ventus 2a EH 106 Finlandia
11. Mike Hürlimann Ventus 2a HQ 674 Szwajcaria
12. Nico Jägli LS-6a WL NJ 2100 Szwajcaria
13. Uys Jonker JS 3 ML 33 Południowa Afryka
14. Attie Jonker JS 3 OG 70 Południowa Afryka
15. Sebastian Kawa ASG 29 PC 1 Polska
16. Zoltan Kore JS3 AI 321 Węgry
17. Radek Krejcirik Ventus 2ax AX 106 Czechy
18. Sebastian Luengo Ventus 2a PE 0 Argentyna
19. Andreas Lutz Ventus 3T WO 80 Austria
20. Cristián Marcaida Ventus 2 19 1382 Urugwaj
21. Sergei Morozov ASG 29 XG 455 Kanada
22. Jan Omsels Ventus 2ax FH 61 Niemcy
23. Francisco Ortega ASW 27 27B 394 Hiszpania
24. Matias Pasztor Ventus 2b MW 309 Argentyna
25. Michael Rass ASG-29 E MR 237 Austria
26. Kristian Roine ASG 29E WS 114 Finlandia
27. Christophe Ruch JS 3 FM 36 Francja
28. Gvidas Sabeckis ASG 29 MZ 316 Litwa
29. Vitautas Sabeckis Ventus 2ax VV 192 Litwa
30. Tim Scott ASG 29 Z3 73 Wielka Brytania
31. Maximilian Seis JS 3 FQ 162 Francja
32. Fernando Silva ASW 27 FP 799 Stany Zjednoczone
33. Daan Spruyt ASW 27 FS 233 Belgia
34. Luke Szczepaniak ASW 27b 2W 908 Kanada
35. Timothy Taylor ASW 27B T6 1556 Stany Zjednoczone
36. Jeroen van Dijk ASW 27 M6 872 Holandia
37. Adam Woolley Ventus 3T 3V 153 Australia
Oznaczenia zgłoszeń:
– zgłoszony online (niepotwierdzony)
– zgłoszony przez NAC (brak wpisowego)
– zaakceptowany
Klasa standard
Imię i nazwisko Szybowiec Znak konkursowy Kraj Status
1. Kilian Biechele LS-8 neo M1 86 Niemcy
2. Łukasz Błaszczyk Discus 2a I 31 Polska
3. Louis Bouderlique Discus 2a ET 6 Francja
4. David Bromley LS-8 F1 182 Wielka Brytania
5. Pascal Brunner Discus 2b PB 1811 Szwajcaria
6. Miloslav Cink LS-8b JB 26 Czechy
7. Guido Dalla Rosa Prati LS-8 FD 305 Włochy
8. Maros Divok Discus 2b DI 204 Słowacja
9. Frane Franic ASW 24 WL HR3 3416 Chorwacja
10. Cristian Franzini LS-8 AU 0 Argentyna
11. Björn Gintzel LS-8 neo SB 167 Niemcy
12. Guillaume Girard Discus 2a LV 17 Francja
13. Aude Grangeray Discus 2a JPA 50 Francja
14. Mogens Hoelgaard Discus 2a AXI 406 Dania
15. Marvin Huss Discus 2b YU 0 Stany Zjednoczone
16. Dennis Huybreckx LS-8 CM 98 Belgia
17. Makoto Ichikawa LS-8 KS 19 Japonia
18. Dominik Jančik LS-8 SI 474 Słowacja
19. Jeroen Jennen LS-8 LT 150 Belgia
20. Howard Jones Discus 2a 6 328 Wielka Brytania
21. Poul Kim Larsen Discus 2a D2 691 Dania
22. Sandor Laurinyecz Discus 2ax HUN 314 Węgry
23. Jim Lee Discus 2b MK 2889 Stany Zjednoczone
24. Nico Le Roux LS-8 1Z 1666 Południowa Afryka
25. Pavel Loužecký LS-8b FX 23 Czechy
26. Anton Minskiy Discus 2a 02 523 Rosja
27. Vladas Motuza Discus 2a FL 87 Litwa
28. Jan-Ola Nordh Discus 2 TA 82 Szwecja
29. Vittorio Pinni LS-8 GG 159 Włochy
30. Victor-Alex Pop Discus 2a YA 650 Rumunia
31. Dawid Pretorius LS-8 VZ 1418 Południowa Afryka
32. Gonzalo Riera LS-8 W8 312 Argentyna
33. Norbert Alin Scarlat Discus 2a YB 148 Rumunia
34. Martin Schwab Discus 2a KG 1207 Austria
35. Matthew Scutter Discus 2ax A1 35 Australia
36. Sjaak Selen Discus 2a 2SI 92 Holandia
37. Mateusz Siodłoczek Discus 2a Y 166 Polska
38. Juha Sorri Discus 2b JS 152 Finlandia
39. Tizian Steiger Discus 2b TS 595 Szwajcaria
40. Ray Stewart Discus AJ 459 Australia
41. Petri Sucksdorff LS-8 ES 272 Finlandia
42. Richard Swanstrom Discus 2T IKI 246 Szwecja
43. Dmitriy Timoshenko Discus 2a DT 230 Rosja
44. Joris Vainius Lak 19 ZM 87 Litwa
45. Tamás Vámosi Discus 2ax HAL 377 Węgry
46. Sjors van Loon LS-8 M7 409 Holandia
47. Pablo Vispe ASW-24 WL EX 819 Hiszpania

Zgłoszenia według krajów

Kraj Kapitan Klasa klub Klasa 15-metrowa Klasa standard
1 Stany Zjednoczone 2 2 2
2 Belgia 2 1 2
3 Austria 2 2 1
4 Wielka Brytania 2 2 2
5 Finlandia 2 2 2
6 Rosja 2 0 2
7 Australia 2 1 2
8 Hiszpania 2 2 1
9 Czechy 2 2 2
10 Białoruś 2 0 0
11 Polska 2 2 2
12 Słowacja 2 0 2
13 Japonia 0 0 1
14 Argentyna 2 2 2
15 Dania 2 2 2
16 Francja 2 2 3
17 Włochy 2 1 2
18 Szwecja 2 0 2
19 Litwa 2 2 2
20 Południowa Afryka 0 2 2
21 Urugwaj 0 1 0
22 Rumunia 0 0 2
23 Niemcy 3 2 2
24 Szwajcaria 2 2 2
25 Holandia 2 1 2
26 Węgry 2 2 2
27 Kanada 1 2 0
28 Chorwacja 2 0 1